Over ons

Wij zijn Omnis

Een team van gedreven mensen met één doel: ervoor zorgen dat jij kunt genieten van je leven zonder je druk te maken over je financiën. Wij laten je meegroeien met je geldzaken.

Wij zijn allesomvattend en deskundig

Omnis is Latijn voor allesomvattend. Voor al je vragen over hypotheken, pensioenen, verzekeringen, financiële planning en belastingen kun je bij ons terecht. Wij hebben voor ieder gebied een specialist die je graag helpt.

Wij zijn betrokken, begrijpelijk en oplossingsgericht

We werken vanuit jouw vraag en behoefte. Dit doen we op basis van onze drie kernwaarden:

  • Betrokken – we willen weten wat jou beweegt.
  • Begrijpelijk – we nemen de tijd en leggen je alles goed uit.
  • Oplossingsgericht – we geven je inzicht en denken met je mee.

Vacatures

Ons team

Wij zijn er voor jou

Het geven van kwalitatief hoogwaardig financieel advies is niet alleen een kwestie van deskundigheid en ervaring. Minstens zo belangrijk is uw vertrouwen in onze organisatie en onze medewerkers.

Jeroen Doornbos FFP

Directeur-eigenaar, Financieel planner

06-26808372 doornbos@omnisadvies.nl

Arno Kerkvliet

Manager

0320-295070 kerkvliet@omnisadvies.nl

Sjoerd Vos

Adviseur hypotheken

06-50734244 vos@omnisadvies.nl

Geert Waterlander FFP

Financieel planner, Adviseur hypotheken

06-49369181 waterlander@omnisadvies.nl

Sieto Wijnja GRMC

Adviseur zakelijke verzekeringen

06-58783804 wijnja@omnisadvies.nl

Wendy Kuipers

Adviseur particuliere verzekeringen

0320-295070 w.kuipers@omnisadvies.nl

Marthijs Kuipers

Adviseur Pensioenen, Inkomstenbelasting en Hypotheken

06-24980404 kuipers@omnisadvies.nl

Michael Danso

Juridisch fiscaal medewerker

0320-295070 danso@omnisadvies.nl

Catrinus Keegstra

Directeur-eigenaar, Sparringspartner en coach voor ondernemers

0320-295070 keegstra@omnisadvies.nl

Sylvana Franken

Juridisch administratief medewerker

0320-295070 franken@omnisadvies.nl

Wij zijn trots

Trots op al die klanten die we via-via mogen verwelkomen.

Want je raadt pas iets aan als je echt heel tevreden bent. Wij vertellen dan ook met groot enthousiasme dat onze klantenkring groeit door vele goede verhalen van klanten. Misschien ook wel die van jou.

Bekijk wat onze klanten over ons zeggen

Werkwijze

In 5 stappen werken we toe naar jouw financiële toekomst. Van kennis maken tot een compleet plan. Jouw wensen en doelen zijn daarin onze leidraad; samen maken we die werkelijkheid.

Hoe gaan wij te werk?